Zasłużeni przewodnicy PTTK

Pobierz plik: Tryb nadawania odznaki "Zaslużony Przewodnik PTTK" (Plik typu .pdf 37Kb)
Pobierz plik: Wniosek o nadanie odznaki "Zaslużony Przewodnik PTTK" (Plik typu .doc 37Kb)

Spis zasłużonych przewodników PTTK

Informację o błędach, zmianach w nazwach kół, jak i o zmarłych koleżankach/kolegach prosimy wysłać na adres administratora strony: e-mail: poczta[at]przewodnicy.pttk.pl

Z uwagi na ochronę ze spamem adresy e-mail nie zostały podlinkowane.
Przy wysyłaniu poczty należy zamienić [at] na symbol @.

Lp.Imię i NazwiskoKoło Przewodnickie
1Adamczyk Zenon KP „Baszta Kaszana” Trzebiatów
2Adamska-Wulicz Lucyna Lądek Zdrój
3Albert Daniela KPT Terenowych Radom
4Aleksandrowicz Maciej O Kraków
5Andrejew Leonid KPT Gliwice
6Andrusikiewicz Anna KPT Olsztyn
7Andrzejewski Kazimierz KP Włocławek
8Antos Maria KPBiT Rabka-Zdrój
9Augustyński Bronisław KPT Sandomierz
10Bajraszewska Ewa KP Toruń
11Balski Przemysław KP Żnin
12Bałabuch Ryszard KPT Puławy
13Bałazińska Jadwiga KPiP „Rzepiór” Wrocław
14Bałdowska Stanisława KPT Olsztyn
15Bańcerek Anna OP Częstochowa
16Bar Stanisław KP Tatrzańskich Zakopane
17Baran Marian KPT Nowy Sącz
18Baran Mieczysław KP Łódź
19Baranowski Andrzej KPBiT Nowy Sącz
20Baranowski Jerzy KPT Nowy Sącz
21Bargiel Krzysztof KPBiT Myślienice
22Barnaś Maria KPBiT Nowy Targ
23Bartkowiak Zbigniew KPTiS Bolesławiec
24Barylak Witold KPSiT Ząbkowice Śląskie
25Basista Krystyna KPMiT Lublin
26Bator Eliza KPM Wrocław
27Bąk Janina KPT Sandomierz
28Bednarczuk Henryka KPM Wrocław
29Bednarek Eugeniusz KP Nowy Sącz
30Bednarek Tadeusz KPTiS Legnica
31Bednarska Janina KPDiS Wrocław
32Bednarski Grzegorz KPDiS Wrocław
33Bedra Stanisław KPSiT Wałbrzych
34Behan Andrzej KPS Kłodzko
35Bełza Urszula KPT Olsztyn
36Beń Maria KPT Inowrocław
37Berczyński Henryk KPSiT Ząbkowice Śląskie
38Bęben-Jaworska Helena KPiP „Rzepiór” Wrocław
39Białek Jan KPiP Opole
40Bielachowicz Mirosław KPTiS Legnica
41Bielska Maria KPSiT Wałbrzych
42Bieniasz Zbigniew KPBiT Pszczyna
43Bieńkowska Irena WKPT Warszawa
44Bigos Jakub KPBiT Nowy Targ
45Bilińska Krystyna KPM Wrocław
46Bitel Jan KP Kołobrzeg
47Bizunowicz Justyna KPDiS Wrocław
48Błachnio Wiesław KPTiP Grudziądz
49Błaczkowski Lech KPiP „Rzepiór” Wrocław
50Bogacki Adam KPTBiJ Zawiercie
51Bogdanowicz Barbara KPMiT Gdańsk
52Bojda Karol KPBiT Cieszyn
53Bonisławski Ryszard KP Łódź
54Borgiel Maria KPB Bielsko-Biała
55Borowiec Zdzisław KPT Wrocław Fabryczna
56Borsuk Roman KPiP „Rzepiór” Wrocław
57Borth Juliusz BKPT Bielsko Biała
58Borycka Krystyna KP Chorzów „Batory“
59Bożek Mieczysław KPMiT Katowice
60Bracławik Zygmunt KPMiT Katowice
61Brodowska Danuta WKPM Warszawa
62Brodzicki Roman KPBiT Sanok
63Brodziński Jan Kazimierz KPTiB Rzeszów
64Brol Witold KPT Gliwice
65Bromer Kazimierz KP Lubliniec
66Bronowska Teresa KP Malbork
67Brosz Ewa KPiP Opole
68Bruzdewicz Kazimierz WKPT Wrocław
69Bryliński Antoni KP Poznań
70Brylski Jan KPB Bielsko-Biała
71Brzeszcz Ireniusz KPT Sosnowiec
72Brzeźny Jan KPB Bielsko-Biała
73Buczek Irena KPMiT Lublin
74Buczkowski Jerzy KPDiS Wrocław
75Buda Marian KPBiT Rzeszów
76Budkowski Wiesław Pom. Federacja Przewodnicka
77Budzyński Kazimierz Zbysław KP Świeciu
78Bugajski Józef KPT Nowy Sącz
79Buraczewska Teresa KP Inowrocław
80Burzyński Donat KPT Kętrzyn
81Butkiewicz-Mazurkiewicz Irmina KPBiT Kraków
82Butryn Stefan KP Nałęczów
83Bydłoń-Jeżowski Andrzej KP Krynica-Zdrój
84Całus Edmund KPDiS Wrocław
85Cebula Zygmunt KPTiB Rzeszów
86Cebulska Irena KPT Olsztyn
87Cepcer Stanisława KPBTiZ Andrychów
88Charkin Wojciech KPMiT Gdańsk
89Charubin Franciszek KPT Kętrzyn
90Chmiel Jerzy O Głuchołazy
91Chodak Zbigniew KPŚ Kielce
92Chomicz Beata KP Toruń
93Chowaniec Andrzej KPBiT Nowy Targ
94Chraplak Witold KPSiT Wałbrzych
95Chrusciel Michał KPTiB Rzeszów
96Chrustek Julian KPBiT Rabka-Zdrój
97Chruszczewski Ryszard KP Starachowice
98Chrzeszczyk Andrzej KPMiT Katowice
99Chuchnowski Andrzej Paweł KPT Suwałki
100Chudoba Krystyn KPDiS Wrocław
101Chudoba Tadeusz WKPM Warszawa
102Chudy Helena OP Malbork
103Chudzyński Jerzy KP Włocławek
104Chwaliński Stanisław KP Poznań
105Chytła Grażyna KPB,T i P Sanok
106Cibura Jan KPT Ruda Śląska
107Cienciata Zbigniew KPBiT Wisła
108Cierpisz Marek KP Starachowice
109Cieszkiewicz Krzysztof KP Włocławek
110Cieślak Helena KP Włocławek
111Cieślar Henryk KPBiT Wisła
112Czajkowska Janina KPBiT Rzeszów
113Czak Robert O Chrzanów
114Czarnecka Helena KPT Radom
115Czarnecki Wiesław KPT Radom
116Czasławski Tadeusz KPB Katowice
117Czech Henryk KPT Puławy
118Czekajska Maria KPB Kraków
119Czernicki Józef KPS Miedzygórze
120Czubek Tadeusz KPT Nowy Sącz
121Czuchry Dorota KP „Na Wyspach” Międzyzdroje
122Czyż Gustaw KPBiT Wisła
123Czyż-Tomiczek Bogumiła KPBiT Wisła
124Dackiewicz Włodzimierz KPT Białowieża
125Dalke Aleksandra KP Poznań
126Damaszko Barbara KPT Zabrze
127Danielewicz Janusz KPBiT Rabka-Zdrój
128Danilczuk Wacława KPMiT Gdynia
129Dawidziak Aleksander KPTiB Rzeszów
130Dąbrowski Tadeusz WKPT Sochaczew
131Delalicz de Laval Maria WKPM Warszawa
132Delert Jacek WKPM Warszawa
133Derejczyk Jan Wacław OP Częstochowa
134Dębicka Helena WKPM Warszawa
135Dębski Zbigniew Antoni KPD Kamienna Góra
136Długosz Andrzej KPTiP Grudziądz
137Dobaczewska Zofia KP Żnin
138Dobiecki Augustyn Adam WKPT Warszawa
139Dobielecka Barbara WKPM Warszawa
140Dobrowolski Jacek KP Tatrzańskich Kraków
141Dogwiłło Sabina KPT Olsztyn
142Domański Krzysztof KPMiT Katowice
143Domowicz Alicja KPBiT Sanok
144Dopart Alina KPDiS Wrocław
145Dorocki Stefan KPBiT Wisła
146Dorosz Maria KPSiT Wałbrzych
147Drewniok Franciszek KPBiT Wisła
148Drobisz Józef KPBiT Wisła
149Drobny Franciszek Józef KPT Bytom
150Drozd Tadeusz KP Krynica-Zdrój
151Dryk Lucjan KPT Puławy
152Duc Elwira KPT Białystok
153Dudek-Grunwald Barbara KPMiT Gdynia
154Dyl Barbara KP Chorzów „Batory”
155Dziermejko Marzena KP Suwałkach
156Dziuba Stanisław KP "Oskar" PAN Wrocław
157Dziubanik Marian KP Krynica-Zdrój
158Dziubiński Bogusław WKPT Warszawa
159Dziurawiec Tomasz KPTiB Rzeszów
160Echaust-Twarowska Maria WKPT Warszawa
161Enson Aurelia KPMiT Gdynia
162Famulok Emanuel KPBiT Pszczyna
163Ferens Stanisław KPSiT Ząbkowice Śląskie
164Ferschke Tadeusz KPiP „Kraina 44 wysp” Świnoujście
165Ferster Marian KP Tatrzańskich Kraków
166Figura Anna KPBiT Nowy Targ
167Filarowski Janusz KPTiB Rzeszów
168Filipczak Bolesław KP Kołobrzeg
169Filipczuk Władysława KPT Kętrzyn
170Filipek Jerzy KPSiT Ząbkowice Śląskie
171Firek Włodzimierz KPBiT Wadowice
172Foks Antoni KPT Gliwice
173Franceson Mirosława KPMiT Gdańsk
174Francus Bogusław KPBiT Cieszyn
175Franiasz Aleksander KPT Chorzów, WSPT Ślaskie
176Fraus Stanisław KPS Kłodzko
177Frąckowski Benon KP Toruń
178Frycz Danuta KPT Bytom
179Frymark Tadeusz O "Szlak Brdy" Bydgoszcz
180Fryźlewicz Marek KPBiT Nowy Targ
181Fuksa Janusz KPDiS Wrocław
182Fułat Ewa KPB Katowice
183Furyk Janina OP Malbork
184Gabor Józef KPBiT Wadowice
185Gabryś Józef KPB Krościenko nad Dunajcem
186Gaca Józef KPBiT Rabka-Zdrój
187Gaffke Bernard KPT Wrocław
188Gajewska Melania KPT Białystok
189Gargała Aleksandra KPT Trzebiatów
190Garus Marian KPB Kraków
191Gasz Zdzisław KPS Jelenia Góra
192Gąsienica-Kapruś Stanisław KP Tatrzańskich Zakopane
193Gdaniec Zygmunt KP Włocławek
194Gerhardt Artur KPBiT Kraków
195Gibas Roman KPBTiZ Andrychów
196Ginalska-Prokop Wanda KPŚ Kielce
197Ginter Janina KP Toruń
198Głowacki Marian OP Częstochowa
199Głuc Władysław KPT Nowy Sącz
200Gnacik Eugeniusz KPT Bytom
201Gola Stanisław KP Kamienna Góra
202Gołaszewska Maria KPiP „Rzepiór” Wrocław
203Gołąb Ryszard KPT "Bastion Nowy Dwór Mazowiecki" Modlin
204Gołąbek Bohdan KPiP Opole
205Gołębiowski Jerzy KPBiT Chrzanów
206Gołębiowski Ryszard WKPT Warszawa
207Gomółka Ignacy KPT Nowy Sącz
208Gonciarz Mieczysław KPŚ Starachowice
209Gończaruk Stanisław KP Szczecin
210Gospodarek Alicja KP „Na Wyspach” Międzyzdroje
211Gospoś Stanisław KPT Łowicz
212Góra Irena KPBiT Cieszyn
213Góra Janusz KP Nałęczów
214Góra Stanisław KPT Chorzów
215Góralewicz Stanisław KPT Przemyśl
216Górowicz Janina KP Kołobrzeg
217Górski Jan KPBiT Tychy
218Górywoda Zdzisław KPB Bielsko-Biała
219Grabia Iwona KPT Olsztyn
220Grabowski Henryk KPT Suwałki
221Grabowski Piotr KPT Olsztyn
222Grabska-Martyniak Weronika KPB Bielsko-Biała
223Grochociński Stanisław KPSiT Ząbkowice Śląskie
224Gruc Józef KPB Krościenko nad Dunajcem
225Gruszczyński Kazimierz KPŚ Kielce
226Grycmacher Jerzy KPMiT Gdańsk
227Gryźniak Marian KPT Nowy Sącz
228Grzegorzyca Marian KP Bytao
229Grześczyk Stanisław KPT Ostrów Wielkopolski
230Grześków Jacek KPB,T i P Sanok
231Gumprecht Wiktor KPS Jelenia Góra
232Guska Franciszek KPŚ Kielce
233Gutek Jan KPB Bielsko-Biała
234Gutowski Wacław KPT Nowy Sącz
235Habrajski Władysław KPTiB Dąbrowa Górnicza
236Hajduczenia Mikołaj KP Toruń
237Hajduczenia Nadzieja OP Toruń
238Hanc Sławomir O Bytom
239Haraf Halina KPT Nowy Sącz
240Harazin Tadeusz KPBiT Pszczyna
241Haspel Witold KPTiB Rzeszów
242Haupa Tadeusz KPTiS Legnica
243Hawrysz Marian KPTiS Legnica
244Hen Bogusław KPTiB Dąbrowa Górnicza
245Herman Halina KPT Olsztyn
246Hobgarski Leszek KPD Kamienna Góra
247Hoffmann Maria Małgorzata WOP Warszawa
248Hojniak Leon KPTiS Legnica
249Holewiński Krzysztof WKPM Warszawa
250Horka Elżbieta KP Żnin
251Horodyski Jan WKPT Warszawa
252Hudzik Krzysztof KPBiT Chrzanów
253Humieja Iwona WKPM Warszawa
254Hyrkiel Józef KPBiT Wadowice
255Indyk Wiesław KP Krynica-Zdrój
256Iżykowski Ryszard WKPM Warszawa
257Jabłonowski Andrzej KPMiT Lublin
258Jabłońska Cecylia KP Nowy Sącz
259Jabłoński Jan KPS Jelenia Góra
260Jagła Wojciech KPT „Ilkusia” Olkusz
261Jakóbczyk Roman KP Kamienna Góra
262Jakubowska Magdalena KP „Na wyspach” Międzyzdroje
263Jakubowski Adam KP „Na wyspach” Międzyzdroje
264Jałowiec Henryka KPBiT Cieszyn
265Jandura Michał KPB Krościenko nad Dunajcem
266Janeczek Jan KPTBiJ Zawiercie
267Jankiewicz Hanna KPTBiJ Inowrocław
268Jankowska Helena KP Poznań
269Jankowska Teresa WKPT Warszawa
270Jankowski Andrzej KPŚ Kielce
271Jankowski Zbigniew KPS Lądek-Zdroj
272Janota Eugeniusz KPB Katowice
273Janota Małgorzata KPT Bytom
274Janowski Andrzej KP Tarnowskie Góry
275Janus Bogda KPSiT Wałbrzych
276Janus Mieczysław KPSiT Wałbrzych
277Jańczewska Helena OP Malbork
278Jańczewski Waldemar OP Malbork
279Jarasińska Małgorzata KPTiB Rzeszów
280Jarczok Krzysztof KPBiT Pszczyna
281Jarocka Barbara KP „Leliwa” Tarnów
282Jarosik Krystyna KPT Ostrów Wielkopolski
283Jarosz Edward KPMiT Katowice
284Jasionowska Halina KPSiT Wałbrzych
285Jaskiewicz Bolesław KPS Kłodzko
286Jastrzębski Cezary KPŚ „Bartek” Kielce
287Jaś Henryk KPT Chorzów
288Jaśkiewicz Janina KPMiT Gdańsk
289Jaworska Renata KPSiT Wałbrzych
290Jaworska Teresa KPSiT Wałbrzych
291Jaworski Kazimierz WKPT Warszawa
292Jedynak Andrzej KPT Nowy Sącz
293Jeleń Edward OP Malbork
294Jerka Tadeusz KPT Sandomierz
295Jędrusiak Witold KP Jastrzębie-Zdrój
296Jędrzejczak Danuta KPiP Zduńska Wola
297Jojko Marta KPT Bytom
298Jowczyk Leopold KPSiT Ząbkowice Śląskie
299Józefów Feliks KPTiS Legnica
300Jóźwik Ryszard KPT Przemyśl
301Jurak Marian KPT Olsztyn
302Jurek Jan KP Toruń
303Jurek Tadeusz KPT Brzeg
304Jurys Lucjan KPBiT Cieszyn
305Juszczyk Marek KPT Sandomierz
306Juszyński Leszek KP Kołobrzeg
307Kaczmarczyk Otylia WKPM Warszawa
308Kaczyńska Janina Halina WSPT Kujawsko-Pomiorskie
309Kaczyński Józef WSPT Kujawsko-Pomiorskie
310Kajoch Andrzej KPDiS Wrocław
311Kalicińska-Karut Jarosława KPM Wrocław
312Kalicki Tadeusz KPSiT Wałbrzych
313Kalinowski Janusz SKPB Katowice
314Kałuża Roman KPŚ Ostrowiec Świętokrzyski
315Kamińska Janina KPM Wrocław
316Kamiński Robert KPŚ Ostrowiec Świętokrzyski
317Kamiński Waldemar KPT Toruń
318Kamiński Zbigniew KPMiT Gdynia
319Kandyba Edward KPMiT Gdańsk
320Kaniewski Edward KPMiT Katowice
321Karczmarzewski Andrzej KPBiT Rzeszów
322Karwan Krzysztof KKPM Kraków
323Kasprzyk Ireneusz KPBiT Pszczyna
324Kawa-Patek Maria KPB Kraków
325Kawałko Józef KPSiT Świdnica
326Kawęcki Stanisław KPBiT Cieszyn
327Kazimierczak Stanisław KPMiT Gdynia
328Kaźmierczak Zbigniew KPSiT Świdnica
329Keller Stanisław KPBiT Oświęcim
330Keller Zygmunt KPBiT Sanok
331Kędzierawski Wiesław WKPM Warszawa
332Kędzierska Jadwiga KPiP Pabianice
333Kędziora Zenon KPS Jelenia Góra
334Kiernoz Ryszard KPT Radom
335Kiliński Cecylian KPBiT Wadowice
336Klaszczyk Paweł KP Międzyzdroje
337Klem Janina KPBiT Jaworzno
338Klepandy Wacław KPMiT Kalisz
339Kleszczewski Janusz KP Jastrzębie-Zdrój
340Klima Karol KPB Kraków
341Klimko Jerzy KPT Suwałki
342Klinowski Władysław KPB Kraków
343Kliza Witold KPW Chełm
344Kłoczko Maria KPT Augustowie
345Kłos Leonard KPT Bytom
346Knaga Wiktor KPBiT Rzeszów
347Kobak Roman KPBiT Rabka-Zdrój
348Kobierski Andrzej KPTiS Głogów
349Kochanowski Andrzej WKPM Warszawa
350Kocoń Tadeusz KPSiT Ząbkowice Śląskie
351Koj Bolesław KPiP Opole
352Koj Józef KPT Chorzów
353Kolasa Waldemar KPTiB Dąbrowa Górnicza
354Kolendo Zbigniew Tomasz KPS Lądek-Zdrój
355Koloch Zygmunt KPMiT Katowice
356Kołodziejczyk Eugeniusz KPB Kraków
357Kołodziejski Henryk KPŚ Starachowice
358Kołtun Tomasz KPMiT Katowice
359Komaszyn-Gonciarz Bożena KPT Zamość
360Komenda Adam KPTBiJ Zawiercie
361Komorowski Jerzy KPiP „Rzepiór” Wrocław
362Konarski Andrzej KPM Wrocław
363Konarski Bernard KPT Koszalin
364Kondratiew Janina KP Poznań
365Koneczny Zbigniew KPBiT Kraków
366Konieczna Łucja KPMiT Kalisz
367Konopacka Danuta KPiP Opole
368Konopko Remigiusz KPT Łomża
369Kopernik Leon KPB Katowice
370Kopydłowska-Kaczorowska Barbara KPiP „Rzepiór” Wrocław
371Korbecki Marek KPTiB Rzeszów
372Korc Leon KPiP Opole
373Korzeniewski Bogumił OP Toruń
374Kosińska Anna KPMiT Gdynia
375Kosmowski Arkadiusz KPSiT Świdnica
376Koszarek Stanisław KPBiT Nowy Targ
377Koszut Danuta KPSiT Wałbrzych
378Kościelny Henryk KPTiB Dąbrowa Górnicza
379Kościerzyńska-Siekan Grażyna KPT Koszalin
380Kot Elżbieta Halina KPTiS Legnica
381Kot Janina KPŚ Kielce
382Kotas Grzegorz OP Częstochowa
383Kotełko Stanisław KPSiT Świdnica
384Kowacz Stefan KP Tatrzańskich Zakopane
385Kowalczyk Kazimierz KPB Katowice
386Kowalewski Jacek WKPT Warszawa
387Kowalska Hanna WKPM Warszawa
388Kowalska Małgorzata KPT Chełmno
389Koziarski Zenon KPT-N Słupsk
390Kozłowska Maria KPMiT Gdańsk
391Krasicka Irena KPiP Opole
392Krasnodębski Zygmunt O Szczecin
393Krawczyk Barbara KPBiT Kraków
394Krawętkowski Tadeusz KPŚ Ostrowiec Świętokrzyski
395Kresek Zbigniew KPBiT Kraków
396Kroczek Dominika KPT Nowy Sącz
397Krokowski Karol KPT Nowy Sącz
398Król Stanisław KPD Kamienna Góra
399Królikowska Zdzisława KPT Sandomierz
400Kruk Włodzimierz KPBTiJ Zawiercie
401Krupski Jan KP Tatrzańskich Zakopane
402Kruszyński Krzysztof KPMiT Gdańsk
403Krysiak Alfred KPT Inowrocław
404Kryściak Zdzisław KPT Łowicz
405Kryut Irena KPBiT Pszczyna
406Krywult-Flandarfer Kazimiera KPB Bielsko-Biała
407Krzemiński Zygmunt WKPM Warszawa
408Krzewiński Stanisław KPB Bielsko-Biała
409Krzewiński Stefan KPT Puławy
410Krzyżykowski Czesław KPT Toruń
411Ksiażkiewicz Danuta KPT Zamość
412Kubiak Lubomira O "Szlak Brdy" Bydgoszcz
413Kubiczek Włodzimierz KPB,T i Z Dąbrowa Górnicza
414Kucharska Maria WKPT Warszawa
415Kucowska Danuta WKPM Warszawa
416Kuczera Małgorzata KPBiT Nowy Targ
417Kuffel Norbert KP Toruń
418Kujawiak Stanisław KPT Białowieża
419Kukiz Danuta Emilia KPTiS Legnica
420Kulesza Krzysztof AKPT Kraków
421Kuligowski Jerzy KPT „Szlak Brdy” Bydgoszcz
422Kułaga Bogusław KPŚ Starachowice
423Kundzewicz Józef WKPT Warszawa
424Kunicki Marian KPT Rybnik
425Kurczuk Marian KP Piaseczno
426Kurkowicz Elżbieta KPMiT Gdynia
427Kurzyna Czesław KP Świecie
428Kurzyniec Roman KPBiT Wadowice
429Kusz Marianna KPB Katowice
430Kuśmierz Eugeniusz WKPT Warszawa
431Kutyła Ewa KPT Radom
432Kwaczyński Jerzy KPiP „Belferek” Żyrardów
433Kwasek Wanda KPT Łowicz
434Kwiatek Jerzy KPB Krościenko nad Dunajcem
435Kwiatkowski Janusz KPB Bielsko-Biała
436Kwiatkowski Zygmunt KP Golub-Dobrzyń
437Laitl Bogusław KPiP Opole
438Latacz Zdzisław KPBTiJ Zawiercie
439Laurasiewicz Leszek KP Krynica-Zdrój
440Lelonek Norbert KPT Chorzów
441Lendzion Jadwiga Jagoda KPT Łowicz
442Lesiów Tomasz KPDiS Wrocław
443Leszczyńska Anna KPTiB Rzeszów
444Leśniak Adam Marian KPBiT Rabka-Zdrój
445Leśnik Stanisław KPT Nowy Sącz
446Lewanderski Julian KP „Leliwa” Tarnów
447Lewandowski Jan KP Kołobrzeg
448Lewicki Krzysztof KP Piaseczno
449Ligęza Stanisław KP „Leliwa” Tarnów
450Lipiński Bogdan KP Kruszwica
451Lipka Edward KPMiT Zamość
452Lipowiczan Karol KPB Katowice
453Liszewska Dorota KP Kruszwica
454Liszka Kazimierz AKPT Kraków
455Litwińczuk Grzegorz KPMiT Gdańsk
456Loska Józef KPBiT Tychy
457Ludwicki Kazimierz KPT „Szlak Brdy” Bydgoszcz
458Ludwiczak Jan KPT Chorzów
459Lustańska Czesława WKPM Warszawa
460Luto Józef KPT Suwałki
461Lysik Marian KPT Tarnowskie Góry
462Łacek Józef KPTPWiT Racibórz
463Ładoś Józef KPBiT Wisła
464Łapa Ryszard KPMiT Zamość
465Łapińska Maria KPMiT Katowice
466Łapiński Zygmunt KPMiT Gdańsk
467Łąk Karol KPiP "Rzepiór" Wrocław
468Łęcki Włodzimierz KP Poznań
469Łękawski Andrzej KPT Gliwice
470Łobodzińska Ludmiła KP Krynica-Zdrój
471Łodziński Ryszard KPiP Zduńska Wola
472Łompieś Jerzy Kazimierz KP Kutno
473Łopaciński Andrzej KPiP Zduńska Wola
474Łopuszyńska Izabela WKPM Warszawa
475Łopuszyński Jerzy WKPM Warszawa
476Łukawska Teresa KPTiS Bolesławiec
477Łukomska Irena KP Kruszwica
478Łukomska Maria WSPT Kujawsko-Pomiorskie
479Łukomski Czesław KP Żnin
480Łyp Henryk KPSiT Międzygórze
481Macherzyński Bohdan KPiP Zduńska Wola
482Maciejuk Franciszek KP Szczecin
483Maciejuk Franciszek KP „Nad Regą” Trzebiatów
484Maciołek Mieczysław KPSiT Międzygórze
485Maćkojć Irena KPT Koszalin
486Maćkowiak Tadeusz KP Łódź
487Magnowski Zbigniew KPBiT Wisła
488Majewska Helena KPBiT Jaworzno
489Majewski Kazimierz KPT Kamienna Góra
490Majewski Leszek KPS "Nad Regą" Kłodzko
491Majewski Tadeusz AKPT Kraków
492Malewicz Hanna WKPM Warszawa
493Malewicz Janusz KPTiP Siedlce
494Malewicz Waldemar Stanisław KPT Białystok
495Malinowski Feliks O Żnin
496Malinowski Zbigniew KPBiT-N „Baildon” Katowice
497Malinowski Zbigniew PKPBiT Szczawnica
498Małecki Zdzisław KP Żnin
499Małkowski Kazimierz KPMiT Gdynia
500Maniecki Henryk KPMiT Gdynia
501Marcinek Teodor KP Chorzów
502Marcinkowski Krzysztof AKPT Kraków
503Marczak-Krupa Anna WKPT Warszawa
504Markefka Ryszard KPBiT Rabka-Zdrój
505Marszałek Stanisław KPS Kłodzko
506Massalski Adam KPŚ Kielce
507Maślanka Leszek KPBiT Myślenice
508Maśliński Maciej KTP Ostrów Wielkopolski
509Matejko Ryszard KPB,TiZ Andrychów
510Maternicki Władysław KP Krynica-Zdrój
511Matus Liwiusz KP Tatrzańskich Kraków
512Matuszczyk Andrzej KPB Kraków
513Matuszkowicz Eugeniusz KPBTiZ Andrychów
514Mazur Ryszard KPBiT Cieszyn
515Mazurkiewicz Halina KPT Toruń
516Mazurski Krzysztof KPiP „Rzepiór” Wrocław
517Mącnarowski Szczepan KP Krynica-Zdrój
518Mączka Danuta KPT Siedlce
519Mencel Jan KPB Katowice
520Merda Maria KPT Tarnowskie Góry
521Merker Mikołaj KPT Chorzów
522Mężyk Alicja KPŚ Ostrowiec Świętokrzyski
523Miarka Andrzej KP Tarnowskie Góry
524Michalak Lech KP "Nad Regą" Trzebiatów
525Michalska Anna Maria KPiP Opole
526Michalski Piotr AKPT Kraków
527Michałowski Stefan KP Bochnia
528Michnia Dorota KPTiB Rzeszów
529Michnik Maria KPBiT Wisła
530Micorek Kazimierz KPŚ „Bartek” Kielce
531Mierosławska Irmina WKPM Warszawa
532Migacz Paweł KPSiT Ząbkowice Śląskie
533Mika Krystyna KPM Kraków
534Mikołajczyk Józef KPB Krościenko nad Dunajcem
535Mikołajewska Anna KKPM Kraków
536Mikucki Krzysztof KPT Bytom
537Mikulec Adolf O Głuchołazy
538Mikulski Tadeusz AKPG Bielsko-Biała
539Mikusiński Przemysław KPMiT Gdańsk
540Milanicz Julian KP Krynica-Zdrój
541Milaszkiewicz Andrzej KPTiS Legnica
542Milewski Piotr KPT Bytom
543Miller Czesław KPMiT Gdynia
544Miłek Zbigniew KPT Sosnowiec
545Misiorz Jan KPBiT Wisła
546Mizerski Jacek AKPT Kraków
547Mizia Stefan KPiP „Rzepiór” Wrocław
548Mizielska Julia KPT Radom
549Mleczek Jerzy KPMiT Lublin
550Mohn-Potęga Grażyna KPT Toruń
551Molendowicz Władysław KPBiT Chrzanów
552Mołodecki Stanisław KPiPW Ziemi Opolskiej Opole
553Monkiewicz Waldemar KPT Białystok
554Mróz Jerzy KP „Leliwa” Tarnów
555Murzyn Stanisław KP Krynica-Zdrój
556Mycke Irena WKPT Warszawa
557Nabywaniec Tadeusz KPB,T i P Sanok
558Nadolski Tomasz KPMiT Kazimierz Dolny
559Nakraszewicz Waldemar KPS Lądek-Zdrój
560Napiórkowski Wojciech KPMiT Płock
561Nawrocki Mirosław KPT Chorzów
562Nawrot Marian KPiP Zabrze
563Nechay Anna KPM Kraków
564Niechoj Andrzej KPT Chorzów
565Nieć Stanisław KPT Nowy Sącz
566Nieć-Cedrowska Maria KPBiT Wadowice
567Niedźwiedzka Antonina KP Chorzów
568Niełacny Krystian KPT Ostrów Wielkopolski
569Niemiec Włodzimierz KP Jastrzębie-Zdrój
570Niewczas Alicja KPSiT Wałbrzych.
571Niewczas Jan O „Ziemi Wałbrzyskiej” Wałbrzych
572Niklewicz Zdzisław KPT Chorzów
573Niścioruk Tadeusz KPiP Opole
574Noga Krzysztof KP Chorzów
575Nosiewicz Olga KPBiT Nowy Targ
576Nowacki Kazimierz KPBiT Kraków
577Nowak Jerzy KPT Sosnowiec
578Nowak Jerzy KPŚ Skarżysko-Kamienna
579Nowak Leszek KPT Nowy Sącz
580Nowak Ryszard KP Nowy Sącz
581Nowakowska Barbara KP Włocławek
582Nowakowska Marianna OP Toruń
583Nowicka Urszula KP Żnin
584Noworyta Jan KPBiT Oświęcim
585Noworyta Janina KPM Wrocław
586Ochmańska Anna KPB Kraków
587Oczkowski Wacław KPTiP Chrzanów
588Okołów Czesław KPT Białowieża
589Okoniewski Stefan KPSiT Wałbrzych
590Okoniewski Zdzisław KPiP „Kraina 44 wysp” Świnoujście
591Okoń Krystyna KPiP Zduńska Wola
592Okońska Barbara OP Częstochowa
593Olejnik Stefan KPTiS Bolesławiec
594Oleksy Jan KPT Nowy Sącz
595Oliwa Zbigniew KPS Kłodzko
596Olszewski Janusz KPS Lądek-Zdrój
597Organ Andrzej KPB,T i P Sanok
598Organiściak Jerzy KPSiT Ząbkowice Śląskie
599Orlicz Bolesław KPŚ Kielce
600Orłowski Zbigniew O Mysłowice
601Orszulik Władysław KPBiT Cieszyn
602Oryńska Anna KPM Wrocław
603Orzechowska Maria KPBiT Sanok
604Ossadnik Hubert KPB,T i P Sanok
605Ostapczyk Kazimierz KPT Chorzów Batory
606Ostapczyk Maria KPT Chorzów Batory
607Ostapowicz Jan KPS Miedzygórze
608Otrębska Anna KPBTiJ Zawiercie
609Pacholczyk Stanisław KPT Ostrów Wielkopolski
610Paderewska Danuta KP Jaworzno
611Palider Jan KP Tatrzańskich Zakopane
612Paluchowski Stanisław KPT Sosnowiec
613Paluszyński Wojciech KPT Inowrocław
614Pałczyński Janusz KPMiT Katowice
615Pałka Wojciech KP Bochnia
616Panek Wiesław KP Bochnia
617Panek-Mironowicz Maria KP Nałęczów
618Pańczyszyn Andrzej KPT Gliwice
619Pańko-Sobkowicz Barbara KPMiT Kalisz
620Pańszczyk Ludwika KP Tatrzańskich Zakopane
621Papierniak Witold KPT Wrocław Fabryczna
622Parfianowicz Ewa KPS Jelenia Góra
623Paroth Werner Emil KPBiT Mikołów
624Pasternak Ryszard KT „Datajana” Warszawa
625Paszel Jadwiga KP Kołobrzeg
626Paszewska Maria KPŚ Kielce
627Paszkiewicz Zofia WKPM Warszawa
628Patschek Gerard KPT Bytom
629Pawlik Jerzy KPMiT Katowice
630Pawlik Zbigniew KPŚ Ostrowiec Świętokrzyski
631Pawłowski Janusz KPŚ Kielce
632Perdak Zbigniew KPiP Opole
633Pęgiel Wanda KPB Kraków
634Pękala Zbigniew KPŚ Ostrowiec Świętokrzyski
635Piasecki Jerzy KPSiT Ząbkowice Śląskie
636Piaskowski Jan KPBiT Pszczyna
637Piecha Józef KPTiS Legnica
638Piestrak Władysław KPBiT Nowy Targ
639Pietrucha Eligiusz KPT Łowicz
640Pietrucha Krystyna KPT Łowicz
641Pietrzak Janusz KPBiT Nowy Sącz
642Pietrzak Stanisław KPiP Zduńska Wola
643Pietrzykowska Wanda KP Włocławek
644Pilch Michał KPBiT Cieszyn
645Piotrowicz Jan KPB Kraków
646Piotrowska Wanda KPS Kłodzko
647Piotrowski Antoni KPT Nowy Sącz
648Piprek Wiesław KPT Nowy Sącz
649Piros Julian KPT Ostrów Wielkopolski
650Piszczorowicz Czesław Wojciech KPD Kamienna Góra
651Piwowar Piotr KPT Nowy Sącz
652Placek Andrzej KPBiT Chrzanów
653Plichta Tadeusz KPBiT Rabka-Zdrój
654Plis Maria WKPM Warszawa
655Płachetka Marian KPT Bytom
656Podbiał Grzegorz KP Kołobrzeg
657Podeszwa Zbigniew KP Poznań
658Podolski Jan KPT Przemyśl
659Podurgiel Anna KPT Puławy
660Pohoska Ilona KPMiT Gdynia
661Pokorska Lidia WKPT Warszawa
662Pokój Jerzy KPiP „Rzepiór” Wrocław
663Polak Bogusław KPB Katowice
664Polański Stanisław KPTiB Rzeszów
665Policht Ewa KP Nowy Sącz
666Politakis Leokadia KPMiT Gdynia
667Polok Włodzimierz BKPT Bielsko Biała
668Pomarański Szczepan KPT Radom
669Popowicz Xenia KPB Katowice
670Porzycki Jan KPBiT Rabka-Zdrój
671Pozorski Jerzy ROP Gdańsk
672Prajzner Krzysztof KPBiT Sanok
673Praus Elżbieta KPBiT Baildon Katowice
674Prociński Janusz KPSiT Wałbrzych
675Przepiórka Grażyna Anna KPSiT Ząbkowice Śląskie
676Przesławski Józef KPMiT Gdańsk
677Przygoda Marta KPSiT Wałbrzych
678Pudo Kazimierz KPTiP Chrzanów
679Rabenda Urszula KP Tychy
680Rachański Jerzy Kazimierz KP „Baszta Kaszana” Trzebiatów
681Racz Janusz KPT Ostrów Wielkopolski
682Radliński Wojciech KPT Wrocław Fabryczna
683Radwański Andrzej KPBiT Sanok
684Rafałko Helena KPTiS Legnica
685Ragan Eugeniusz KPT Koszalin
686Rak Tadeusz KPT „Baszta Kaszana” Trzebiatów
687Rakoczy Emil KPS Lądek-Zdrój
688Rakowski Edmund KPS Świeradów-Zdrój
689Ranowicz Bartłomiej KPSiT Wałbrzych
690Rapalska Barbara KPBiT Jaworzno
691Ratajczyk Kazimierz KP Kołobrzeg
692Rączkowski Ryszard WKPM Warszawa
693Reczuch Tadeusz KPSiT Świdnica
694Redzik Stanisław Pom. Federacja Przewodnicka
695Rehman Stanisław KPB Kraków
696Richter Marek O Piotrków Trybunalski
697Rojek-Leśnik Anna KPBiT Nowy Sącz
698Rokiciński Andrzej KPT Radom
699Romanowska Danuta KPT Inowrocław
700Ronduda Andrzej KPŚ Ostrowiec Świętokrzyski
701Rosiecka Maria KPT Sandomierz
702Rowiński Józef KPiP Wycieczek Warszawa
703Rowiński Stefan KPT „Oskar” PAN Wrocław
704Rozenbajgier Ryszard KP Bochnia
705Różański Zygmunt KPM Wrocław
706Rumiński Andrzej KPiP „Rzepiór” Wrocław
707Rummel Henryk WKPM Warszawa
708Rutkowski Jacek Konrad Frankfurt am Main/KPB Kraków
709Rybak Bogdan WKPM Warszawa
710Rybarski Jan KP Krynica-Zdrój
711Rychter Bolesław KPT Białowieża
712Rydzik Albert KPBiT Sanok
713Rzepiak Halina KPMiT Gdynia
714Sacha Józef KPB Kraków
715Sacha Walenty KPT Chorzów
716Salamończyk Eugeniusz KPT Łowicz
717Samiec Ewa KPT Puławy
718Sanetra Rafał KPBiT Żywiec
719Santarek Stanisław KPMiT Lublin
720Sapota Irena KPT Bytom
721Sas Marian KPT Tarnowskie Góry
722Scheiki Jan KPB Krościenko nad Dunajcem
723Schmidt Maria OP Malbork
724Schmude Michał KP Kruszwica
725Schulz Marian OP Toruń
726Sieradzki Stanisław KPBiT Sanok
727Sikorska Barbara WKPT Warszawa
728Simiński-Stanny Tomasz KPTiP Grudziądz
729Siwek Marek KPB Katowice
730Skawiński Zdzisław KPB Kraków
731Skibiński Eugeniusz KPT Olsztyn
732Skoneczny Piotr WOP Warszawa
733Skowronek Danuta KPT Gliwice
734Skowronek Jan KPSiT Świdnica
735Skowroński Stanisław WKPM Warszawa
736Skrętny Sławomir KP Zabrze
737Skrobol Henryk KPBiT Pszczyna
738Skrudlik Roman BKPT Bielsko Biała
739Skrzypiński Henryk KPT Bydgoszcz
740Skulimowska Małgorzata KPBiT Pszczyna
741Słodczyk Grzegorz KPT Bytom
742Słoniewski Edward KPMiT Zamość
743Smoleń Andrzej KP Tatrzańskich Kraków
744Sobczyk Adam KPT Nowy Sącz
745Sobieszek Tadeusz KPMiT Lublin
746Sobolewska Maria WKPT Warszawa
747Sobolewski Wojciech KPT Bydgoszcz
748Sokołowska Anna KP Kołobrzeg
749Sokołowski Grzegorz KPT „Bastion” Nowy Dwór
750Solarski Zygmunt KPBiT Rzeszów
751Solarz Paweł KPT Sosnowiec
752Solecki Wojciech KPSiT Wałbrzych
753Sołoducho Maria KP Kołobrzeg
754Sordyl Celina KPBiT Nowy Targ
755Sosna Władysław KPBiT Cieszyn
756Sowiński Kazimierz KP Kruszwica
757Sroka Gabriel KPBiT Mikołów
758Sroka Krystyna KP Poznań
759Stachuła Marian KPT Brzeg
760Stalmach Anna KKPM Kraków
761Stangrodzka Ewa KPT Ciechanów
762Stanisławczyk Jan KPT Zielona Góra
763Stanisławska Alicja KPŚ Kielce
764Stankiewicz Krystyna KPMiT Gdańsk
765Stankiewicz Maria WKPM Warszawa
766Stańczak-Mikołajewicz Tekla KP Łódź
767Stawarz Czesław KPBiT Cieszyn
768Stec Edward KPBiT Wisła
769Stec Elżbieta KPŚ Kielce
770Stecka Zofia KP Tatrzańskich Zakopane
771Stecki Bogusław KPS Międzygórze
772Stefanow Urszula KPSiT Wałbrzych
773Stefański Tadeusz WKPT Warszawa
774Sternik Janina KP „Ziemia Sanocka” Sanok
775Sternik Wiesław KPBiT Sanok
776Stępel Zygmunt KPS Miedzygórze
777Stępień Czesława KPT Kętrzyn
778Stępień Tadeusz KP Tatrzańskich Zakopane
779Storch Edward KPT Nowy Sącz
780Straub Stanisław KPB Bielsko-Biała
781Straub Zofia KPB Bielsko-Biała
782Stręk Michał KPTiB Rzeszów
783Stróżecki Andrzej KPTBiJ Zawiercie
784Struk Maria WKPM Warszawa
785Strumidło Ewa KPMiT Zamość
786Strzęciwilk Kazimierz KPTiB Dąbrowa Górnicza
787Strzępek Elżbieta WKPM Warszawa
788Styczyńska Irena KPT Nowy Sącz
789Suchanek Gerard KPB Katowice
790Suchowicz Felicja KPMiT Gdynia
791Sumiga Zygmunt KPT Radom
792Sumper Tadeusz KPB,TiZ Andrychów
793Suszycki Wojciech KPT Ostrów Wielkopolski
794Szajnar Irena KPBiT Nowy Targ
795Szałas Helena KPTiS Legnica
796Szantyr Andrzej Ursyn KPiP „Rzepiór” Wrocław
797Szawerda Bogusław KPSiT Świdnica
798Szczałuba Dorota KPŚ Ostrowiec Świętokrzyski
799Szczepacka Barbara KPMiT Kalisz
800Szczepaniak Adela KTP Ostrów Wielkopolski
801Szczepankiewicz-Battek Joanna KPT Wrocław Fabryczna
802Szczepańska Aniela WKPM Warszawa
803Szczepański Andrzej KP Włocławek
804Szczepek Andrzej KPB Kraków
805Szczupak Wiktoria KPBiT Rabka-Zdrój
806Szczurek Bolesław KPBiT Wadowice
807Szela Maria Barbara KPB Kroscienko
808Szepiel Adam Stefan KPT Białystok
809Szewerda Andrzej KPT Tarnowskie Góry
810Szewerda Rajmund KPT Tarnowskie Góry
811Szindler Czesław KPBiT Pszczyna
812Szkudlarek Włodzimierz KPT Sosnowiec
813Szlompek Aniela KPB Katowice
814Szlompek Tytus KPB Katowice
815Szner Ryszard KPBiT Tychy
816Szot Marek KPT Wrocław Fabryczna
817Szrama Marian KP Jastrzębie-Zdrój
818Sztajerwald Jerzy WOP Warszawa
819Szuber Maria KPBiT Sanok
820Szubert - Kornaszewska Maria KTP Ostrów Wielkopolski
821Szulc Janusz KPiP „Rzepiór” Wrocław
822Szulc Jolanta KPTiP Grudziądz
823Szulecki Witold KPMiT Lublin
824Szumska Cecylia WKPM Warszawa
825Szwed Krzysztof Maciej KP Starachowice
826Szymanowski Roman WKPT Warszawa
827Szymański Adam KPT Łowicz
828Szymański Bohdan KPTiB Rzeszów
829Szymczak Anna Grażyna KPT Łowicz
830Szymczak Janina KPMiT Gdynia
831Szymczak Stefan KPMiT Kalisz
832Szymkowicz Paweł O Głuchołazy
833Śliwa Maria KP Chorzów
834Śliwa Zdzisław KPBiT Chrzanów
835Śliwiński Tadeusz KPB Bielsko-Biała
836Ślusarz Jacek KPTiB Rzeszów
837Śmigielski Robert Adam KP Kołobrzeg
838Świerczyński Jerzy KPT Nowy Sącz
839Świgost Jerzy KPMiT Gdańsk
840Talaga Maria KP Nowy Sącz
841Taradajko Eugeniusz KPBiT Rzeszów
842Targońska Krystyna WKPT Warszawa
843Targowska Danuta KPT Sandomierz
844Tawska Iwona KP Kołobrzeg
845Teer Leon KPTiB Dąbrowa Górnicza
846Tischner Czesław KP Krynica-Zdrój
847Tokarska Alicja KPŚ Ostrowiec Świętokrzyski
848Tokarska Irena KPiP „Rzepiór” Wrocław
849Tokarski Mieczysław WKPT Chełm
850Tokarski Stefan KP Tatrzańskich Zakopane
851Tracilowski Lech KPT Nowy Sącz
852Tracz Franciszek KPMiT Gdynia
853Trębala Teresa KPMiT Płock
854Trybowska Elfryda KPBiT Rabka-Zdrój
855Trylańska Krystyna KPS Jelenia Góra
856Turecka Wiesława KPT Radom
857Turkiewicz Marian KPTiS Legnica
858Turkowska Wanda WKPM Warszawa
859Twaróg Janina Barbara KPBiT Kraków
860Twaróg Zbigniew KPBiT Kraków
861Tyburski Stefan KPT Zamość
862Tyczkowski Jacek KPBiT Cieszyn
863Tylek Alojzy KPBiT Myślenice
864Uchman Helena KP „Leliwa” Tarnów
865Uczniak Tadeusz KPBiT Rabka-Zdrój
866Ukraiński Witold KP „Na Wyspach” Międzyzdroje
867Urbańska-Truszkowska Maria KP Łódź
868Urbański Andrzej KP Toruń
869Urbański Jerzy KPT Radom
870Utrat Danuta KPTiB Dąbrowa Górnicza
871Wachowicz Krystyna KPT Sandomierz
872Wachowska Barbara KPT Tychy
873Wachowski Leon KPTPWiT Racibórz
874Wajner Franciszek KPBiT Cieszyn
875Wajszczyk Władysław KPiP Zduńska Wola
876Walat Czesława KP Krynica-Zdrój
877Walczak Tadeusz KPT Olsztyn
878Walenciak Andrzej WKPM Warszawa
879Walkowicz Zofia KP „Leliwa” Tarnów
880Wasiak Tadeusz KP Łódź
881Wasilenko Bogdan KPT Kętrzyn
882Wasilewski Andrzej KPMiT Lublin
883Wawrzynowicz-Billip Róża WKPM Warszawa
884Ways Ewa KPT Radom
885Wągrocka Maria KPMiT Kalisz
886Wągrowski Tomasz KPŚ Kielce
887Welc Stanisław KPBiT Kraków
888Wesołkin Wojciech KPBiT Sanok
889Węglorz Helena KPT Tarnowskie Góry
890Węgrzynowski Janusz KPT Przemyśl
891Wiatr Zenon KP Poznań
892Wiącek Wiesław KP Nałęczów
893Wieczorek Edward SKPB Katowice
894Wieczorek Michał KPT Rybnik
895Wiercińska Elżbieta KPT „Bastion” Nowy Dwór
896Więcławska Maria KPBiT Sanok
897Więzik Henryk KPBiT Cieszyn
898Wijas Stanisław KPT Zielona Góra
899Wilczyńska Emilia KPiP „Rzepiór” Wrocław
900Wilczyńska Teresa KPTiS Legnica
901Wilczyński Marek KPTiS Legnica
902Wilgusz Marian KPT Przemyśl
903Wilk Henryk KPT Bytom
904Wilk Maria KPT Bytom
905Winiarska Grażyna KPBiT Wisła
906Winter Stanisław KP Krynica-Zdrój
907Wirpsza Anna KPM Wrocław
908Wisłowska Krystyna KPM Wrocław
909Wisniewski Dominik WKPT Warszawa
910Wiśniewski Edward KPTiS Legnica
911Wiśniewski Marek Krzysztof KPT Łowicz
912Wiśnioch Maria KPMiT Lublin
913Witała Stanisław KPT Ruda Śląska
914Witczak Antoni KPS Jelenia Góra
915Witkowska Helena KPT Chorzów, WSPT Ślaskie
916Witowski Mieczysław KPT Nowy Sącz
917Wittig Robert KPSiT Świdnica
918Włoka Sylwester KP „Baildon” Katowice
919Wojalski Mirosław Zbigniew O/Łódź-Polesie
920Wojciechowska Ewa Ewelina WKPT Warszawa
921Wojciechowski Zygmunt KP „Oskar” PAN Wrocław
922Wojniłko Maria KPT Sandomierz
923Wojtkowiak Bogdan KPT Inowrocław
924Wojtylak Marek KPT Łowicz
925Wolanowski Wojciech WSPT Kujawsko-Pomiorskie
926Wolińska Grażyna KPTiP Siedlce
927Worotniak Janusz KKPM Kraków
928Worwa Adam KPBiT Rabka-Zdrój
929Worytko Władysław KPBiT Rabka-Zdrój
930Woszczyński Ryszard KPŚ Kielce
931Woźniak Wacław KPT Nowy Sącz
932Woźniakiewicz Władysław KPT Wrocław Fabryczna
933Wójcik Antoni KP Krynica-Zdrój
934Wrodarczyk Jerzy KP Chorzów
935Wróbel Józef KPSiT Świdnica
936Wróbel Zdzisław KPBiT Oświęcim
937Wróblewski Tymoteusz KPŚ Kielce
938Wulicz Ryszard KPS Lądek-Zdrój
939Wyrobek Witosław KPT Giżycko
940Wyszkowska Hanna KPMiT Lublin
941Zacharski Konstanty KPT Radom
942Zachwieja Krzysztof KPT Giżycko
943Zachwieja Tadeusz KPBiT Szczawnica
944Zajączkowski Witold KPŚ Skarżysko-Kamienna
945Zajdel Jan KPBiT Sanok
946Zajdok Emilia KPMiT Katowice
947Zalewski Ryszard KP Kruszwica
948Zalitacz Jan KPBiT Chrzanów
949Zarębska Maria KPMiT Katowice
950Zarzycki Ryszard KPiP Opole
951Zasadny Halina KPT Przemyśl
952Zathey Bronisław KPT Wrocław Fabryczna
953Zawacki Marian KP Toruń
954Zawolik Danuta KPT Sosnowiec
955Ząbczyk-Chmielewska Barbara KPMiT Gdańsk
956Ządek Stanisław KPSiT Wałbrzych
957Zdebski Janusz SKPB Kraków
958Zieliński Andrzej KPT Gliwice
959Zieliński Jerzy KP Łódź
960Zieliński Józef KP Kołobrzeg
961Zieliński Tadeusz KPiP „Kraina 44 wysp” Świnoujście
962Zielonka Genowefa RO PTTK Słupsk
963Zielonka Mariusz RO PTTK Słupsk
964Ziemba Jan KPBiT Nowy Targ
965Ziemianek Cecylia KP Tarnowskie Góry
966Ziemianek Tadeusz KPT Tarnowskie Góry
967Zienkiewicz Jan Jarosław KP Łódź
968Zientara Dariusz KPT Sosnowiec
969Ziernicki Ryszard KPT Chorzów
970Zioło-Skałecka Teresa WKPT Warszawa
971Ziółkiewicz Antoni KP Toruń
972Zombirt Tadeusz KPMiT Płock
973Zontek Jan KPB Bielsko-Biała
974Zuba Wiesława KPBiT Sanok
975Zwoliński Mirosław OP Częstochowa
976Żdżarski Zygmunt Marek KP „Oskar” PAN Wrocław
977Żelazny Mieczysław KPT Radom
978Żmudziński Krzysztof KPiP Pabianice
979Żółciński Stanisław KPTPWiT Racibórz
980Żubryd Irena KPBiT Sanok
981Żuchowska Zofia WKPM Warszawa
982Żukowski Marian KPT Suwałki
983Żurek Stefan KP Poznań
984Żychiewicz Adela KPB Kraków
985Żydowicz Urszula Halina KP Świecie0
986Żyła Bronisław KPBiT Cieszyn

Informację o błędach, zmianach w nazwach kół, jak i o zmarłych koleżankach/kolegach prosimy wysłać na adres administratora strony: e-mail: poczta[at]przewodnicy.pttk.pl

Z uwagi na ochronę ze spamem adresy e-mail nie zostały podlinkowane.
Przy wysyłaniu poczty należy zamienić [at] na symbol @.

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Noatun